Ευκαιρίες Εργασίας

Μπες στην ομάδα μας

Στην iarts γνωρίζουμε ότι το ανθρώπινο δυναμικό είναι η ψυχή μιας επιχείρησης και για αυτό τον λόγο χαιρόμαστε να γνωρίζουμε άτομα με ικανότητες και πρόθυμα να μαθαίνουν διαρκώς. Ακόμα και αν δεν υπάρχει κάποια ανοιχτή θέση εργασίας μη διαστάσεις να μας στείλεις το βιογραφικό σου στο info@iarts.gr.

Διαθέσιμες θέσεις εργασίας:

Περιγραφή θέσης

Προκειμένου να ενισχυθεί περαιτέρω η ποιότητα της υποστήριξης που προσφέρουμε στους πελάτες μας, αναζητούμε υποψήφιους για την θέση της Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες

  • Παροχή επαγγελματικής και φιλικής τεχνικής υποστήριξης μέσω τηλεφώνου, chat και email.

Απαραίτητα προσόντα

  • Άριστη ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον.
  • Άριστη γραπτή και προφορική επικοινωνία.
  • Εμπειρία σε προγράμματα CRM.
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.

Προσφέρουμε

  • Συνεχή εκπαίδευση/ενημέρωση.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Προοπτική εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικού

Αν ψάχνεις εταιρεία για να κάνεις την πρακτική σου άσκηση και έχεις όρεξη για πραγματική δημιουργία συμμετέχοντας στο νέο μεγάλο μας project, στείλε μας το βιογραφικό σου.